למדת שנים כדי לתת את הטיפול המקצועי הטוב ביותר, אז איך זה שהקליניקה שלך רוב הזמן ריקה?

מטפלים רבים משקיעים שנים ברכישת ידע, כלים טיפוליים, הכשרות שונות והשתלמויות ועושים רבות על מנת לדעת עוד ובמטרה להיות מטפלים טובים יותר ומקצועיים יותר. ואחרי כל ההשקעה רבים מהם יוצאים לעצמאות ומקימים קליניקה וזה פשוט לא מצליח להם – מטופלים לא מגיעים, או שמגיעים מעט ביחס לכמות השעות הרצויות, וזה מסתבר, לא מספיק בכדי לסגור את החודש או לחיות ברווחה כלכלית. 

ניסיונות כנים ואמיתיים מצידם לעשות מהלכים שיווקיים וזאת מבלי להכיר את התחום לעומקו שווים בהצלחתם לאדם המעוניין לטפל באנשים אך אין לו ההכשרה ולא את הכלים הנחוצים לכך. ועל כן , רבים הניסיונות השיווקיים המסתיימים ברובם המכריע בבזבוז זמן, בהפסד כספים ובתסכול רב.

אני מכירה את המקום הזה באופן אישי, הייתי שם במשך שנים – השקעתי בלימודים ולאחר מכן בכל מיני מהלכים שיווקיים בלי להכיר לעומק את תחום השיווק, האמת, גם לא חשבתי שאני כמטפלת צריכה בכלל להכיר. פעם אחר פעם נחלתי אכזבה, הפסדים ותסכול רב וכמעט שוויתרתי על חלום הקליניקה המלאה. אך משבר אחד, עצמתי במיוחד שעברתי והרצון הלא מתפשר להגיע לכל מקום בו צריכים את השרות שלי, הביאו אותי לחזור אל ספסל הלימודים וללמוד לעומק את העולם השיווקי. הידע החשוב שנחשפתי אליו בתחום השיווק אפשר לי להגשים משאלות וביניהן הקמת עמותה בקנה מידה ארצי והקמת מרחב להתפתחות עסקית עבור העוסקים במקצועות הטיפול והרפואה.

היום אני מלמדת מטפלים ומטפלות איך גם הם יכולים להגשים את חלום הקליניקה הטיפולית וכל זאת במרחב מכיל ואינטימי ובאמצעות מפגשים אישיים או קבוצות עבודה קטנות. 

T.Executive

תכנית ליווי אישית להקמת תשתית לשיווק הקליניקה באמצעותה תוכלו להיחשף למטופלים פוטנציאליים, להגדיל את מספר המטופלים הפונים אליכם ולשמור על יציבות עסקית לאורך זמן.

התכנית נתפרת באופן אישי עבור המטפל ובהתאם למטרותיו העסקיות

תכנית בהתאמה אישית

ליווי אישי לאורך כל התהליך

אתר אינטרנט מעוצב

כתיבה ופרסום כתבות 

ניהול עמודי פייסבוק

השקת שירותים באמצעות רשימות תפוצה

חשיבה מחוץ לקופסה, מפגשי סיעור מוחות, שיחות מוטיבציה וחיזוק רגשי ניתנים ללקוחותינו באהבה גדולה וכחלק מהשירות

אם קראתם עד לכאן והחלטתם לאזור אומץ ולעשות את הצעד הבא להצלחה, זה הזמן להתקדם, לקבוע פגישה אישית ולבדוק אם התכנית מתאימה גם לכם

יותר חשיפה

יותר הכרה

יותר מטופלים

* ההצטרפות מותנית בפגישת התאמה