fbpx


קורס הכשרת "מוביל/ת קהילה עסקית במקצועות הטיפול"

- יולי 2019 -

"רוח גבית"-קהילת המטפלים העצמאיים מתרחבת ופותחת עבורך דלת לגילוי מרחבים חדשים ומרתקים בתחום ההנחיה העסקית-רגשית לעולמות הטיפול ומזמינה אותך ללמוד את אחד ממקצועות העולם החדש, להוביל קבוצת מטפלים משלך ולהפוך משמעותי/ת בהצלחתם.

הובלת קהילה עסקית במקצועות הטיפול הינו מקצוע חדש, באמצעותו תוכל/י לתת למטפלים מרחב למקום הרגשי בכל הנוגע להתמודדות עסקית בקליניקה, להוביל קהילת מטפלים להצלחה אישית ועסקית, להשפיע ולהפוך משמעותית בקידומם. ואין סיפוק גדול יותר מלראות אותם מתקדמים, מצליחים ומממשים את ייעודם.

יחד נלמד איך ליצור קהילה תומכת ומאפשרת מרחב בטוח, מכיל ומניע צמיחה אישית ועסקית ולצלוח אתגרים רגשיים בכל הנוגע לקידום העסקי של הקליניקה.

קורס ההכשרה יאפשר לך לגלות עולם חדש ומרתק, לרכוש לעצמך את אחד ממקצועות "העולם החדש" כאשר בסיומו תוכל/י כבר להתחיל לעסוק בו.

1800 ₪, 5 מפגשים בימי שלישי בשעות הבוקר שיתקיימו לאורך כל חודש יולי ברחובות (מרחק נסיעה קצר מתחנת הרכבת ברחובות)

מי מוזמן ליהנות מקורס ההכשרה?

נשים וגברים עם אופי עצמאי, חיים ונושמים את עולמות ההתפתחות האישית ועונים על קריטריון אחד ומעלה:

 1. אנשים שמבינים אנשים ויש להם היכולת להיות קשובים ולהכיל מצבים רגשיים שעולים במרחב.
 2. אנשים שמרגישים שהם יכולים להוביל ולהנהיג קבוצה לאורך זמן ויש בהם את יכולת ההתמדה והאחריות האישית.
 3. אנשי/ות מקצוע מנוסים בתחום הטיפול/הייעוץ/ההנחיה המעוניינים/ות להקים קהילה משלהם.
הנפשות הפועלות

מהן חוויות הלמידה שתוכלו לאסוף במהלך הקורס?

 • חיבור עצמתי למנהיג הפנימי וליכולת ההובלה שבך
 • הכרת זוויות חדשות להתבוננות על מצבים שעולים במרחב שבין האדם לעצמו, לזולתו ולעסק שהוא מנהל
 • הרחבת התודעה בנוגע להתפתחות אישית ועסקית ב"עולם החדש"
 • הגדלת המסוגלות הפנימית וחיזוק עמוד השדרה הרגשי שבך
 • בסיום קורס ההכשרה תוכלו להיות בין ראשוני המובילים בתחום ולעסוק במקצוע חדש ומתקדם כבר בסיום הלימודים.

קצת לפני שאתם עוברים למלא את שאלון ההכרות הראשוני אני רוצה לספר לכם מה היו החוויות שלי במהלך הנחיית קבוצות רוח גבית

מה זה עבורי להיות מובילת קהילה עסקית במקצועות הטיפול?

לראות את החששות, את חוסר הנעימות, את ההתמודדות עם מצבים מאתגרים, את ההתלבטות מה לעשות בחודש הקרוב, את הקושי להמשיך הלאה, לפגוש את הרצון לוותר או קושי אחר ולאפשר לדברים מרחב לעיבוד וקבלת תובנות.

לשים לב לתחזוקה של חוסר הצלחה שלעיתים נמשך עשרות שנים, הצמדות לכישלון ושימת דגש על אמונות מגבילות כדרך חיים ולאט לאט ובעדינות להתיר את הפלונטר, בלי לבקר ובלי לשפוט ולהעביר את המטפל המתמודד עם הקושי לזווית ראייה אחרת על הנעשה בחייו ובקליניקה שלו.

לקלוט בזווית העין את שחרור המתח והרפיית הכתפיים אצל מי שיושבת בצד ומשיתוף שעולה היא מבינה שהיא לא היחידה שאין לה אף מטופלת בקליניקה כרגע ושזה קורה גם אצל אחרים..

להקשיב לקולות שעולים מבפנים כאשר יש צורך לבצע שיחת מכירה ולעודד לבצע שיחת דמו כזאת בהפסקה עם מישהו מהקבוצה..

לשתף בפוסט שאחד החברים כתב ושלא קיבל אפילו לייק אחד ולעזור לו לקבל תובנות

לראות איך לאט לאט הם מרגישים בנוח לבקש עזרה מחברי הקהילה שיושבים לידם כדי להתקדם.

לתת חיבוק, להבין היטב את כאבי הצמיחה שהם חווים ולהכיר את הדרך שהם עוברים, להיות אמפתית לכל מה שקורה,  לתת מרחב למה שקשה ולחזק בהם את המסוגלות האישית ואת יכולת ההתמדה. לתת מילה טובה ואלף חיזוקים אם לא יותר כדי להמשיך ולהיות בעשייה גם כאשר נראה ששום דבר על פניו לא זז.

לחייך. ביני לבין עצמי לקראת סוף המפגש ולא להאמין כמה מהר הוא טס..

להכיר אנשים מדהימים שרוצים לתת מעצמם ולמלא את העולם באור ובטוב, ושעוברים תהליך לא פשוט של למידת עצמאות עסקית, לעיתים ממש אחרי שסיימו את לימודיהם.

לתת יד ולהפחית את הבדידות הנוראה שפוגשת כל עצמאי כאשר הוא פורש כנפיים ומעז לעוף גבוה עם החלום שלו.

להרגיש שייכת למסגרת תומכת ולדעת שאני זו שמובילה אותה..

להוביל, לקחת אחריות אישית על מה שאני יכולה לשנות בחיי, לשמש דוגמה לאחרים, להעביר מסר שאפשר להתקדם, להאמין בעצמי ובדרך שאני הולכת בכל מאת האחוזים, לחזק אחרים ולהתחזק רגשית, להפיץ את האור שבי ולהאמין באמונה שלמה שבכל אחד קיים אותו ניצוץ המבקש להתגלות ולהיות משמעותי עבור אחרים ועבור עצמו.

להצליח לממש את הייעוד שלי לעזור לאחרים. ולהרגיש שלמה עם הדרך שבחרתי – גם אם היא לא תמיד קלה.

ימית אורבין – מנהלת קהילת "רוח גבית" 

לאחר מילוי שאלון ההתאמה ישלח אליכם מייל ובו קישור לתאום מועד לשיחת טלפון

* שאלון ההתאמה הראשוני מורכב בסה"כ מחמש שאלות קצרות ואורך כשתי דקות

מהן יחידות הלימוד בקורס?

חמישה שיעורים של ארבע שעות ממוקדות וידע שנצבר בחמש השנים האחרונות בתחום הקהילות בהם תלמד/י:

 1. קהילה כתזמורת – מבוא להקמה ופיתוח קהילות מבוססות תחום טיפולי – מהי קהילה מבוססת תחום? מהו השוני בין קהילה לקהל? מהם הגורמים להצלחת קהילה? תחשפו למידע בנושאי ערכי קהילות, שפת קהילה, מניעים פנימיים של חברי הקהילה, תפקידים שונים בקהילה ותגלו מהם הסודות שגורמים לכל זה לעבוד יחד.
 1. הכרת המנהיג הפנימי שבך – מפגש עומק להתבוננות פנימה, בניית דמות המנהיג/ה שבך, הכרת החזקות והעוגנים הפנימיים שתוכל/י להיעזר בהם בזמן הובלת הקהילה.
 1. קהילה כמסגרת תומכת להתפתחות עסקית – מי הם אותם האנשים שיגיעו לקהילה שתקים/י ומה הם מביאים איתם למרחב המשותף? התבוננות על מצבים שעולים במרחב, הכנת סל תכנים באמצעותם תוכל/י להוביל את הקהילה, הכרת פתרונות לסיוע אישי במרחב העסקי, קידום וחיזוק רגשי לאנשי הקהילה שלך.
 1. איך תקים/י קהילת מטפלים משלך? בניית חזון ייחודי משלך לקהילת המטפלים שתוביל/י, שאלון הכרות ובדיקת התאמה לחבר קהילה חדש. בניית סל שירותים משלימים שתוכלי להציע לחברי/ות הקהילה שלך.
 1. לכל אדם יש דרך ואף דרך לא דומה האחת לשנייה – שיווק ב"עולם החדש" – זיהוי הדרך הייחודית לך להגיע אל האנשים המתאימים ביותר לקהילה שתקים/י, סקירת כלי שיווק שונים המתאימים לגיוס חברים לקהילה, שיתופי פעולה רלוונטיים ואיתור הזדמנויות לקידום הקהילה שלך.

בסיום הקורס, חלוקת תעודות והצטרפות לקבוצת פייסבוק סגורה של בוגרי/ות הקורס לצורך שיתוף בידע, התעדכנות בחידושים בתחום ומרחב לביצוע נטוורקינג ושיתופי פעולה.

מי מנחה?

ימית אורבין | צילום: עדיגיטל
ימית אורבין | צילום: עדיגיטל

היי, אני ימית, בת 43, נשואה לתום ואמא לנתנאל בן ה – 8 שהגיע אלינו אחרי 10 שנות המתנה והתקבל באהבה על כל קשיי ההתפתחות שהביא איתו ואוריה, בת ה – 7, שיש אומרים שהיא הילדה החייכנית ביותר שנולדה לאמא הרצינית ביותר. בוגרת B.A במדעי החברה עם התמקדות בפסיכולוגיה, יעוץ זוגי, Master NLP התמחות בטראומה, יח"צ ועיתונאות.

החל משנת 2014 עוסקת בשילוב תוכן רגשי במרחב העסקי באמצעות יצירת קהילות ומרחבים מקדמים. מנהלת באהבה גדולה את "הנפשות הפועלות" – משרד עם אופי שמצמיח מטפלים ואת הקליניקות שלהם, את "רוח גבית" – קהילת המטפלים העצמאיים, מייסדת ונשיאת “אמא יקרה” – עמותה לתמיכה בנשים החוות קושי רגשי/דיכאון במהלך ההיריון ולאחר הלידה שהינה מפעל חיים והוקמה מתוך הריסות הדיכאון הקיצוני שחוויתי בתחילת דרכי כאם.

ההשקעה שלך בקורס ההכשרה

1800 ₪ (ניתן לחלק לשני תשלומים)

תאריכים: השיעורים יתקיימו לאורך חודש יולי בימי שלישי בשעות הבוקר 09:30-13:30 ברחובות (מרחק נסיעה של 5 דקות מתחנת הרכבת). למגיעים/ות ברכב פרטי – חניה ברחובות הסמוכים.

*ניתן לבטל הרשמה עד יומיים לפני פתיחת הקורס. 

מהו תהליך הקבלה לקורס ההכשרה?

ההרשמה מותנית במילוי שאלון ומעבר ראיון קבלה אישי

שלב א' – מילוי טופס הרשמה

שלב ב' – ראיון קבלה – להכרות אישית, לתאום ציפיות והכרת אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס.

ההכשרה תתאפשר למספר מצומצם של משתתפים/ות כדי לשמור על קבוצה קטנה ואינטימית בה כל אחד מקבל את מלוא תשומת הלב. מי שימלא טופס לאחר שההרשמה נסגרת יקבל מייל שההרשמה נסגרה – אתכם הסליחה.

* אם לדעתכם אתם מתאימים הקדימו את הרשמתכם.

WhatsApp chat
דילוג לתוכן